Welkom op de website van Webradio Atlantis

Welkom op de website van het oude radio Atlantis te Zandvliet. Wij zenden anno nu uit onder de naam 'Webradio Atlantis'.  U kan ons ook vinden op facebook en met ons chatten: Zoek op "Webradio Atlantis". Terwijl u chat of andere bezigheden doet, kunt u tegelijkertijd ons live beluisteren door op de volgende link te klikken.  Stream 1 of Stream 2 of op een van de knoppen in de linkerkolom onder "Luister live".

Weblinks :

 

Zeer de moeite waard :

Het zendgebied van Radio Atlantis lag ten noorden van Antwerpen. Zandvliet, Berendrecht en Lillo lagen direct in het zendgebied en verders strekte het zich uit tot aan Roosendaal, Bergen op Zoom en Hoogerheide in Nederland. De driehoek Zandvliet, Berendrecht en Lillo is een driehoek met een rijke historie en cultuur en staat bekend als een mooi polderlandschap waar natuur, rust, water en haven centraal staan. Hieronder zijn de eerste drie banners terug te vinden van website's met betrekking tot deze streek en daar kunt u veel informatie terug vinden over het heden en verleden met o.a. zeer veel mooie foto's.

Klik hier voor de website van Zandvliet dorp
Klik hier voor de website van Berendrecht online
 

Bevriende Websites :

Klik hier voor De Stress op Facebook
Klik hier voor de website van Ted & Helen.
Website van Rudy Williams

 

Aankomend Talent:

Zangeres Dineke www.123website.nl/dineke
Gabriel Scar www.gabriel-scar.com
Roberto Simone www.freewebs.com/robertosimone
Annemarie - Zangeres www.annemarie-music.nl
Dananti - Zanger/DJ www.dananti.be
Carol Lyne - Country www.carol-lyne.com
Sanne Fiore - Zangeres www.sanne-fiore.be
Ladylau - Singer/Songwritter www.ladylau.com
Desiree Coumans - Zangeres plus band www.desireecoumans.nl
Vondelpark - Amsterdamse band www.vondelpark.tk
Froggy - Powerpop from Belgium www.froggy.be
Sonja Onderstal - Zangeres www.sonjaonderstal.nl

 

Interessante links:

De inhoud van de website's is geheel voor rekening voor de webmasters die deze website's bouwen en of onderhouden. Wij kunnen niet aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud van deze website's. Mocht er des on danks iets zijn dat u stoort of aanstotelijk vindt? Gelieve dan contact met ons op te nemen.

Hondenclub Noordzee www.kgdenoordzee.be
Vrije Radio - Veel informatie over de geschiedenis van de vrije radio in BelgiŽ www.vrijeradio.be
Radio Visie - Voor de radiofreak www.radiovisie.eu/be
Zita - Website om even lekker op te surfen www.zita.be
Dierenstart - Heel veel links naar dierensite's dieren.start.be
Entertainmentstart - Veel links m.b.t. entertainment entertainment.start.be
Leuke spellen - veel leuke spellen om online te spelen www.leukespellen.be
Freegamez - Hier ook veel online spelletjes www.freegamez.be
Wikipedia - Een online enceclopedie www.wikipedia.be
Kennel Vom Haus Danmar - German Shepherds - Working Dogs Team www.vomhausdanmar.be
 

Uw link hier ?? Stuur ons een e-mail